Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Modulární storage

Modulární datová úložiště jsou zpravidla základním „srdcem" IT a slouží jako prostředky určené k ukládání dat. I v souvislosti s novými softwarovými řešeními – jako je virtualizace – stoupá úloha centrálního datového úložiště. A to nejen proto, že tato úložiště – disková pole – jsou svojí spolehlivostí o několik řádů nad interními úložišti v serverech. Ale také proto, že bez centralizace dat do jednoho prvku vůbec nejsou možné některé procesy spojené s virtualizací, archivací a podobně.

 

Diskové systémy Hitachi

Hitachi VantaraSpolečnost 3S.cz je nejvyšším partnerem Hitachi Vantara a zároveň autorizovaným servisním střediskem diskových systémů Hitachi pro ČR a SK. Diskové systémy Hitachi Unified Storage (HUS) řady 100 jsou dalším krokem k jednotnému ukládání a správě blokových, souborových a (s Hitachi Content Platform) i objektových dat v rámci jedné platformy.

Díky moderní architektuře patří diskové systémy HUS ve své třídě k nejvýkonnějším systémům  na trhu. Samozřejmostí je řada funkcí spojených s bezpečností (snapshoty, klony, replikace, aplikačně konzistentní snapshoty) a mobilitou dat (migrace, dynamic provisioning, dynamic tiering).

Svojí koncepcí a pětidevítkovou třídou spolehlivosti jsou vhodná jako centrální úložiště v rámci datových center.

Podrobnější informace naleznete zde.

 

Diskové systémy Nexsan

NexsanSpolečnost Nexsan (po akvizici ve vlastnictví Imation) je lídr v produkci diskových systémů vysoké kvality a technické úrovně při atraktivních cenových podmínkách. Tato značka má dlouholetou tradici zejména v broadcastingu a systémech pro zpracování obrazových materiálů. Společnost 3S.cz je prodejním a servisním partnerem značky Nexsan.

Podrobnější informace naleznete zde.

 

Diskové systémy PetaStor

PetastorDiskové systémy ALNICO společnosti PetaStor jsou entry-level diskové systémy. Diskové pole je koncipováno jako systém pouze se základními RAID funkcionalitami a propracovaným Power Saving managementem. Svým konceptem jsou tyto diskové systémy vhodné jako výkonná a přitom cenově dostupná storage pro např. jako cílové úložiště pro zálohovací SW a obecně systémy pro odkládání velkých objemů dat při vysoké úrovni bezpečnosti a přijatelných investičních nákladech.

Podrobnější informace naleznete zde.