Zavřít
Vstúpiť Nasledujte nás

3S.sk

Články

Hitachi Virtual Storage - nová dimenze datových center

18.06.2014 17:15 | Články

Nový Hitachi enterprise diskový systém VSP G1000 přichází s přelomovou novinkou měnící uvažování a plánování datových center. Touto novinkou je Hitachi Virtual Storage Machine, která je pomyslnou třešničkou Hitachi enteprise architektury.

Zálohovavcí knihovny a nové LTO generace mechanik

22.05.2014 09:15 | Články

Každý klient, včetně malých i středních firem, má svoje specifické požadavky a cení si data jiným způsobem. Je to dáno zejména tím, do jaké míry je business jeho firmy závislý na fungujícím IT. Ať se již jedná o jakoukoliv situaci, zálohování stále hraje nepostradatelnou roli. Vysoké výkony dnešních serverů přinesly nové technologie zálohování do disků založené na deduplikaci a replikacích mezi lokalitami. I přes mírný odklon od konvenčního zálohování do pásek je realitou velkých zákazníků, že požadují (… a právem) instanci „poslední záchrany“ – v podobě páskových knihoven.

Svět podle Gartnera - aneb které diskové pole je nejlepší?

17.05.2014 08:10 | Články

V průběhu března 2014 zveřejnil Gartner studii „Critical Capabilities for General-Purpose, High-End Storage Arrays“. Tento výzkum analyzuje 12 high-endových diskových polí na základě v osmi kritérí typických pro IT. Odpověď na otázku „které diskové pole má největší užitnou hodnotu“ tak byla zodpovězena.

Hardware ničím nenahradíš - aneb architektura diskových polí

11.02.2014 10:41 | Články

Hitachi jako jediný výrobce diskových systémů vyvíjí své diskové systémy ve svých laboratořích, kde probíhá vývoj zakázkových, patentovaných HW obvodů. Díky více než 20ti letému vývoji svých technologií, může Hitachi nabídnou vysoce efektivní diskové systémy, které mají své funkce (thin provisioning, automatický tiering, raid, replikace, atd.) implementovány přímo v hardware (zakázkových obvodech) a nespoléhají tak na pomalou, emulační softwarovou vrstvu jako je tomu v případě konkurence. Tento článek pojednává o ekonomických a výkonnostních výhodách zakázkové hardwarové architektury před komoditní intelovskou PC architekturou.

All Flash diskové pole HUS-VM aneb maximální výkon a nižší náklady

10.02.2014 16:18 | Články

Hitachi Unified Storage VM (HUS VM) je systém kategorie enterprise a spojuje to nejlepší z technologií enteprise a midrange diskových polí. Konkrétně, konstrukce vychází z enterprise systémů (včetně firmware), avšak použití nových čipů s vyšším stupněm integrace a rozšiřování expanzními policemi známými z třídy modulárních diskových polí, umožnilo zásadně snížit cenu a zpřístupnit tuto technologii nejen velkým firmám. V závěru loňského roku (2013) představilo Hitachi All Flash variantu tohoto diskového systému. Použitím je určen pro organizace hledající vysoký I/O výkon pro jejich klíčové aplikace.