Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Studie

Pentaho – v jednoduchosti je síla

15.03.2019 14:55 | Studie

Pentaho je jediný nástroj, který pokrývá celý životní cyklus datové analytiky od importu, integrace, transformace, analýzy až samotné vizualizace výstupů.

Diskové pole Hitachi pro Video Post Produkci a vizuální efekty

18.12.2018 20:48 | Studie

Společnost 3S.cz jako Atorizovaný Servisní Partner a Platinum Parter společnosti Hitachi realizovala úspěšně projekt ukládání dat u jedné z nejvýznamnějších českých společností v oblasti postprodukce a vizuálních efektů pro film, reklamní, animační a herní průmysl.

VEEAM: Zálohování ve virtualizovaném prostředí

19.11.2014 15:39 | Studie

Účinná ochrana dat je nezbytným prvkem v moderním IT prostředí. Strategie zálohování ale v minulosti nezaujímaly tak důležité místo jako dnes. Informace o zálohování byly většinou uváděny v několika posledních kapitolách příručky pro administrátory a byly brány spíše jako dodatečná poznámka. To se však změnilo a dnes stojí v popředí zájmu každého CIO. Schopnost provádět obchodní operace i po selhání systému a povinnost splňovat přísné požadavky dělá ze zálohování nutnost, a to nejen při zajištění kontinuity provozu, ale také pro přežití firmy. Otázka, kterou by si firmy měly položit, tedy nezní zda zálohovat svá data, ale jak je zálohovat.

Jak na spolehlivé NAS služby?

17.10.2014 15:13 | Studie

Nějaký druh Network Attached Storage (NAS) dnes už potřebuje prakticky každý uživatel IT, ať se jedná o domácího uživatele, vědecké pracoviště nebo firmu jakékoli velikosti. A každý má právě teď problém s jeho kapacitou, samozřejmě relativní své důležitosti. A problém s kapacitou díky povaze zařízení NAS téměř vždy znamená i problém s výkonností. Obě tato slova, kapacita a výkon, jsou v IT žargonu pouze synonymy pojmu finanční náklady. Je tedy řešením NAS problému jedině pravidelné vypisování objednávky?

Hitachi Virtual Storage - nová dimenze datových center

18.06.2014 17:15 | Studie

Nový Hitachi enterprise diskový systém VSP G1000 přichází s přelomovou novinkou měnící uvažování a plánování datových center. Touto novinkou je Hitachi Virtual Storage Machine, která je pomyslnou třešničkou Hitachi enteprise architektury.