Zavřít
Vstúpiť Nasledujte nás

3S.sk

Štúdie

Fenomén zpomalující i vaši SAN síť!

06.01.2021 10:05 | Štúdie

Pokud se sítěmi Fibre Channel pracujete pravidelně a jste závislí na jejich vynikajících výkonnostních atributech, možná vás překvapí, že právě SAN sítě jsou čím dál častěji zdrojem výkonnostních problémů řešených naším SAN Analytickým týmem zákaznické podpory.

NVMe a NVMeOF technologie ve světě diskových polí - Hitachi Vantara VSP 5000

22.11.2020 17:05 | Štúdie

NVMe Flash Arrays slibují nebývalou úroveň výkonu díky vyššímu počtu příkazů, hloubce fronty a konektivitě PCIe. Většina NVMe Arrays se chlubí statistikami téměř jednoho milionu IOPS a latencí v nízkých stovkách mikrosekund. Nové systémy HITACHI VSP 5000 poskytují 21 milionů IOP a latenci 70 mikrosekund! Tím se stalo toto diskové pole nejrychlejším storage systémem současnosti

Ochrana proti Ransomware - Veeam Cloud Tier v10 a Hitachi Objektové úložiště

10.11.2020 13:48 | Štúdie

V současnosti jsme svědky častých útoků Ransomware. Ransomware je sofistikovaný program vytvořený podvodníky s dobrými znalostmi počítačového programování. Nákazy se mohou šířit prostřednictvím zavirované přílohy emailu, webového prohlížeče či návštěvou webu, který je tímto typem malware infikován. V okamžiku, kdy se mu podaří získat přístup do počítačové sítě, zašifruje data všude, kde mu byl umožněn přístup. Obnova bývá většinou nemožná a ani zaplacení "výkupného" není zpravidla cestou k obnově dat.

Hitachi Virtual Storage Platform VSP5000 - Nejpokročilejší úložiště na trhu!

01.11.2020 13:52 | Štúdie

Hitachi uvedla novou řadu úložišť z rodiny Hitachi Virtual Storage Platform (VSP). Jedná se o modelovou řadu 5000 series se zcela novou architekturou založenou na NVMe, která urychluje modernizaci datových center. Řada je velice modulární - uložit můžete až 69PB a maximální výkon dosahuje 21 milionů IOPS.

Monitoring Objektových úložišť - Object Storage Analysis (OSA)

15.03.2020 18:28 | Štúdie

Objektově orientovaná úložiště jsou moderním trendem, který je odpovědí na limity, které v sobě nesou konzervativní přístupy typu sdílení CIFS/NFS. Množství nestrukturovaných dat stoupá a změna chápání dat z kontektu "soubor" na kontext "objekt" je cestou ke zvládnutí situace. V objektově orientovaném úložišti je objekt elementární “struktura”, která představuje samotný soubor rozšířený o ekosystém metadat.