Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Modulární storage

Modulární datová úložiště jsou zpravidla základním „srdcem" IT a slouží jako prostředky určené k bezpečnému ukládání a sdílení dat. I v souvislosti s novými softwarovými řešeními – jako je virtualizace – stoupá úloha centrálního datového úložiště. A to nejen proto, že tato úložiště – disková pole – jsou svojí spolehlivostí o několik řádů nad interními úložišti v serverech. Ale také proto, že bez centralizace dat do jednoho prvku nejsou vůbec možné některé procesy spojené s virtualizací, archivací a podobně. Podrobněji čtěte v odborném seriálu: Jak vybrat diskové pole, díl 1, 2, 3, 4, 5.

 

Diskové systémy NetApp

Společnost 3S.cz je partnerem společnosti NetApp na úrovni Gold. Zlatá úroveň rozšiřuje kvalifikaci do oblasti hybridních cloud řešení, softwarově definovaných systémů a hyperkonvergence. S celkovou prodanou kapacitou přes 50 PB jsme schopni přinášet do Vašich projektů zkušenost a profesionální služby v oblasti virtualizace, ukládání dat a zálohování.

Systémy NetApp® jsou dle Gartnera světovým lídrem ALL Flash a hybridních řešení. Systémy NetApp jsou známé vysokou flexibilitou komunikačnícgh rozraní, protokolů a rozšiřitelností. Koncept NetAppu umožňuje jak kapacitní rozšiřitelnost (Scale-In), ale zejména i výkonnostní rozšiřitelnost přidáním dalších kontrolerů (Scale-Out). Pětidevítková třída spolehlivosti a flexibilita z něj činní optimální platformu centrálního úložiště datových center.

 

Diskové systémy Hitachi

Hitachi VantaraSpolečnost 3S.cz je nejvyšším partnerem Hitachi Vantara a zároveň autorizovaným servisním střediskem (ASP) diskových systémů Hitachi pro ČR a SK. Diskové systémy Hitachi jsou dalším krokem k jednotnému ukládání a správě blokových, souborových a (s Hitachi Content Platform) i objektových dat v rámci jedné platformy.

Díky moderní architektuře patří diskové systémy VSP Gxxx ve své třídě k nejvýkonnějším systémům  na trhu. Samozřejmostí je řada funkcí spojených s bezpečností (snapshoty, klony, replikace, aplikačně konzistentní snapshoty) a mobilitou dat (migrace, dynamic provisioning, dynamic tiering).

Podrobnější informace naleznete zde.

 

Diskové systémy Nexsan

NexsanSpolečnost Nexsan (po akvizici ve vlastnictví Imation) je lídr v produkci diskových systémů vysoké kvality a technické úrovně při atraktivních cenových podmínkách. Tato značka má dlouholetou tradici zejména v broadcastingu a systémech pro zpracování obrazových materiálů. Společnost 3S.cz je prodejním a servisním partnerem značky Nexsan.

Podrobnější informace naleznete zde.

 

Diskové systémy Infortrend

EonStor GS 3000 je doslova All-in-One řešení ukládání dat s vysokou dostupností, které integruje služby SAN, NAS a funkce Cloud Gateway, pro vytvoření prostředí výkonného hybridního cloudu. Kromě podpory široké škály protokolů SAN a NAS, redundantními komponenty včetně řadičů s možností rozšíření až na 256GB paměti, osazením až čtyřmi hostitelskými kartami, lze diskové pole EonStor GS škálovat až na 900 disků.  Modulární design hardwaru nabízí škálovatelnost lokální úložné kapacity až na 9PB a dále rozšíření požadované kapacity do cloudu. Produktová řada nabízí několik forem provedení od 1U až po 4U včetně High-Density boxů. Společnost 3S.cz je prodejním a servisním partnerem značky Infortrend.

Podrobnější informace naleznete zde.

 

Diskové systémy PetaStor

PetastorDiskové systémy ALNICO společnosti PetaStor jsou entry-level diskové systémy. Diskové pole je koncipováno jako systém pouze se základními RAID funkcionalitami a propracovaným Power Saving managementem. Svým konceptem jsou tyto diskové systémy vhodné jako výkonná a přitom cenově dostupná storage pro např. jako cílové úložiště pro zálohovací SW a obecně systémy pro odkládání velkých objemů dat při vysoké úrovni bezpečnosti a přijatelných investičních nákladech. Společnost 3S.cz je prodejním a servisním partnerem značky PetaStor.

Podrobnější informace naleznete zde.