Zavřít
Vstoupit Následujte nás

3S.cz

Analýzy a konzultace

 

Big Data Analytika

Pentaho_LogoDíky dlouholeté spolupráci s Hitachi Vantara se posouváme od datových skladů k Big Data Analytice. Naší vlajkovou lodí je Pentaho Enterprise Edition, co by komplexní platforma pro přístup, integraci, manipulaci, vizualizaci a analýzu vašich dat. Ať už jsou Vaše zdrojová data uložena v obyčejném nestrukturalizovaném souboru, databázi, Hadoop clusteru či cloudu, Pentaho Vám pomůže s odhalením, analýzou a vizualizací dat, i když nemáte zkušenosti s programováním. Pokročilí uživatelé mohou využít rozsáhlé rozhraní API. Pentaho je jediný nástroj, který pokrývá celý životní cyklus datové analytiky od importu, integrace, transformace, analýzy až samotné vizualizace výstupů.

 

 

 

Data Storage Analytika

Konzultace, analýzy a návrhy vztažné jak k před-implementační fázi, tak po fázi implementace, jsou dnes nedílnou součástí námi dodávaných řešení. Řada navržených analytických řešení je zcela unikátních a šita na míru danému zákazníkovi podle jeho potřeb. Výsledky získané z měření datových, elektrických, magnetických či elektromagnetických veličin používáme pro analýzu stavu, optimalizaci a vyhledání kritických míst v celém řešení.

Čtěte dále:

 

Umělá Inteligence pro řízení Big Data úložišť

Ve spolupráci s výzkumným centrem SIX na VUT v Brně pracuje společnost 3S.cz, s. r. o. v rámci několikaletého projektu na vývoji produktu, který by měl převzít roli jakéhosi pomyslného doktora pro storage systémy. Pro tento projekt byl vytvořen jeden tým složený ze specialistů na řešení ukládání, archivaci a zabezpečení dat a specialistů na oblast prediktivní analytiky, genetických algoritmů a nástrojů umělé inteligence. Cílem projektu je vytvořit řešení, které dokáže pomocí automatické analýzy běhu systému rozpoznat nestandardní chování, s dostatečnou rezervou předpovídat přetížení a navrhnout na takto vzniklou událost adekvátní reakci, případně bude schopno vhodným způsobem se z poruchy či chyby rovnou zotavit.